Menu
Fotogaléria
Bazén, sauna, športový areál (BARNOVA RIKA)

Športovo-rekreačný areál ,,BARNOVA RIKA“ je prevádzkovaný za účelom podpory rozvoja turistiky a cestovného ruchu v obci Zemplínske Hámre a okolí. Do prevádzky bol uvedený v roku 2009. Od toho času je vyhľadávanou turistickou destináciou pre obyvateľov celého regiónu. Verejnosti poskytuje oddych, rekreáciu a zábavu.

BAZÉNY

Na kúpalisku je k dispozícii jeden plavecký bazén o rozmeroch 25,00 x 12,50 m s hĺbkou 1,25m, detská mokrá šmýkačka s doskočiskom do malého bazénu o priemere 6,00 m s hĺbkou 0,60m. Na kúpalisku sa nachádza aj ihrisko pre deti a taktiež prírodne zatrávnené terasy na opaľovanie. K dispozícii sú aj miesta vyhradené na opekanie či varenie guľášu. Návštevníci kúpaliska majú k dispozícii kabíny na prezliekanie v počte 9 kusov, odkladacie skrinky a sprchy. Kúpalisko ma samostatné hygienické zariadenie WC muži, WC ženy. Kapacita bazénu je 104 osôb a kapacita kúpaliska 520 osôb. Kúpalisko je v prevádzke sezónne zvyčajne od mesiaca jún po mesiac september.Čas prevádzky počas sezóny je od 09.30 hod od 18:00 hod. Pri priaznivom počasí funguje aj nočné kúpanie od 19:00 hod do 22:00 hod.

SAUNA

Prevádzkovateľ ponúka pre verejnosť fínsku saunu s kapacitou 8 miest. Pre vstup do sauny je potrebné vopred kontaktovať pracovníka sauny. Tel. kontakt na pracovníka : 0915 259 612SLUŽBY V AREÁLI:

V areáli sa nachádza aj bufet Ivo Mika, ktorý sezónne návštevníkom ponúka možnosť občerstvenia. K dispozícii je obmedzená paleta jedál ( hamburger, hranolky, klobása, atď. ) Taktiež sa tu nachádza aj Krčma pri ihrisku ktorá je otvorená celoročne. V ponuke sú len alko a nealko nápoje. K dispozícii pre verejnosť je aj multifunkčné ihrisko. Rezerváciu multifunkčného ihriska je treba vybaviť vopred na tel. čísle správcu 0915 259 612